Dlaczego kobiety udają orgazmy? 0
Dlaczego kobiety udają orgazmy?

Dlaczego kobiety udają orgazmy?🙄
Panie udają orgazm z kilku powodów….
- Po pierwsze, i być może najczęstsze to CHĘĆ SPRAWIENIA PRZYJEMNOŚCI PARTNEROWI.
- Po drugie, czasem kobiety udają orgazm, żeby SKRÓCIĆ AKT SEKSUALNY. Bo wcale nie miały ochoty na seks w danej chwili, ale się zgodziły z różnych – im tylko znanych przyczyn -  albo postrzegają to w kategorii obowiązku partnerskiego.
- Po trzecie, to powody TZW. POZASEKSUALNE, czyli udawanie orgazmu ma jakiś określony cel, np. czasami ma to doprowadzić do uzyskania jakiejś korzyści przez kobietę. Osiągnięcie orgazmu przez kobietę sprawia, że mężczyzna czuje się męski, sprawczy, co daje mu ogromne zadowolenie. Niektórzy panowie tą radość manifestują prezentami lub różnego rodzaju gestami względem kobiet. 

Muszę tu wyraźnie zaznaczyć, że nie oceniam powodów, dla których kobiety udają orgazm. Takie rzeczy się dzieją i już. I to nie jest rzadkość. Jednak jako psycholog seksuolog dzielę się z Wami wiedzą, a wiedza psychologiczna mówi, że jeśli kobieta decyduje się na udawanie orgazmu, to pokazuje zaburzoną komunikację w jej relacji partnerskiej.

Udawanie to wprowadzanie elementu nieprawdy w związek. Czy jest to podyktowane lękiem przed reakcją partnera czy niechęcią robienia mu przykrości nieosiąganiem spełnienia seksualnego ciągle jednak to brak otwartości i okazania prawdziwych emocji. 

Jeśli trwa to dłużej warto zastanowić się nad jakością tej relacji i wprowadzenia ewentualnych zmian.

#eduseks #związek #małżeństwo #orgazm #kobietaimezczyzna #wakacyjnyseks #seksuolog #psycholog #klinikamilosci

Komentarze do wpisu (0)

Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl